ثبت نام
پاسخ 1 : کاربران گرامی می توانند جهت ثبت نام اولیه و ایجاد کنترل پنل برای شرکت در کنفرانس پس از مراجعه به سایت به قسمت ثبت نام کاربران مراجعه کرده و فرم لازم را پر کرده و نسبت به ایجاد پنل اقدام نمایند. پس از آن با کلمه و رمز عبور شخصی می توانند وارد پنل شوند.
پاسخ 2 : کاربران گرامی شما می توانید با ورود به کنترل پنل شخصی از قسمت ارسال مقاله جدید نسبت به ارسال مقالات خود اقدام نمایید (قبل از ارسال مقاله قسمت راهنمای نگارش مقالات را از سایت دانلود نموده مطالعه فرمایید و مقاله خود را ویراستاری نمایید).
پاسخ 3 : تمامی مقالات به صورت تمام متن (مقاله کامل) دریافت می گردد و در پروسه داوری شرکت داده خواهد شد.
پاسخ 4 : پس از دریافت متن کامل، مقاله توسط کمیته علمی بررسی و نتایج در زمان مقرر اعلام می گردد.
پاسخ 5 : جهت درخواست گواهی نامه پذیرش موقت مقالات با دبیرخانه هماهنگی صورت پذیرد. پس از داوری و واریز هزینه ها گواهی مورد نظر صادر خواهد شد.
پاسخ 6 : پس از داوری مقالات و اعلام نتایج داوری پژوهشگران از قسمت کنترل پنل شخصی در قسمت خدمات گزینه های مورد نظر را انتخاب نموده و با درگاه پرداخت آنلاین نسبت به پرداخت هزینه ها اقدام نمایند (عدم پرداخت هزینه در زمان مقرر به منزله انصراف خواهد بود)
پاسخ 7 : در صورت عدم حضور شما در روز کنفرانس مدارک برای شما ارسال خواهد شد.
پاسخ 8 : تعرفه ها در قسمت خدمات کنترل پنل شخصی و همچنین در قسمت تعرفه‌های سایت، قابل مشاهده می باشد
پاسخ 9 : جهت ویرایش مقالات از قسمت وضعیت مقاله، گزینه ویرایش مقاله، اقدام نمایید.
پاسخ 10 : زمان ارسال مقالات، اعلام نتایج و داوری مقالات و ثبت نام نهایی (پرداخت هزینه ها) در سایت موجود می باشد.
پاسخ 11 : خیر تفاوتی ندارد فقط برای کسانی که حضور داشتند گواهینامه ی حضور علاوه بر این گواهینامه صادر می گردد.
پاسخ 12 : تمامی مقالات پذیرش شده در پایگاه سویلیکا نمایه می گردند.
پاسخ 13 : امکان ارسال نامحدود مقاله توسط هر فرد وجود دارد و محدودیتی در تعداد نویسندگان نیست.
پاسخ 14 : حداقل زمان داوری زود هنگام بین 3 الی 5 روز کاری می باشد.
پاسخ 15 : نظر به رایزنی های دبیرخانه کنفرانس با مجلات ذیل تعداد 12 مقاله برگزیده در این مجلات علمی معتبر چاپ خواهد شد.
به اولین کنفرانس بین المللی روانشناسی، علوم تربیتی، مدیریت و علوم اجتماعی خوش آمدید! در این کنفرانس متخصصان و پژوهشگران برجسته در زمینه های مختلف روانشناسی، علوم تربیتی و مدیریت گرد هم می آیند. این کنفرانس با هدف ترویج تبادل دانش و به اشتراک گذاری تجربیات، بستری را برای پیشبرد ایده ها و ابتکارات نوآورانه فراهم می کند.

این رویداد شامل سخنرانان برجسته، کارگاه های آموزشی تخصصی و یک نمایشگاه علمی است. این یک فرصت جامع برای شبکه سازی و همکاری با همتایان فعال در صنایع مرتبط و متخصصان محترم از حوزه های مختلف است.

با شرکت در جلسات علمی، بحث‌های گروهی، کارگاه‌ها و ارائه‌های شفاهی، از آخرین پیشرفت‌ها و پیشرفت‌ها در زمینه‌های روان‌شناسی، علوم تربیتی و مدیریت مطلع خواهید شد. علاوه بر این، شما این شانس را خواهید داشت که با همکاران برجسته و افراد همفکر در منطقه مورد علاقه خود، ارتباطات حرفه ای و شبکه برقرار کنید.

از اعضای هیأت علمی، دانشجویان، پژوهشگران و علاقه مندان دعوت می شود در این کنفرانس شرکت کرده و تحقیقات، نظریه ها و کارهای نوآورانه خود را ارائه دهند. علاوه بر این، فضاهای مناسبی را برای گفتگوهای پربار، تبادل اطلاعات و ملاقات با همکاران جدید ایجاد کرده ایم.

شما با شرکت در این کنفرانس این فرصت را خواهید داشت تا دانش فنی و حرفه ای خود را ارتقا دهید و از تجربیات پیشتازان صنعت و دانش پژوهان معتبر بهره مند شوید.

اولین کنفرانس بین المللی روانشناسی، علوم تربیتی و مدیریت در انتظار شماست. همین حالا ثبت نام کنید و به جمع متخصصان و علاقه مندان این حوزه بپیوندید!
انتشارات یاکاموز
دانشگاه قاضی آنتپ
مؤسسه علمی پژوهشی آرکا کلک آذر
پشتیبانی آنلاین از طریق واتساپ

پژوهشگران گرامی؛ پاسخگوی سوالات شما عزیزان از طریق واتساپ هستیم !


جهت ارسال پیام در واتساپ اینجا کلیک نمائید !